SK6IF – Lysekils Sändareamatörer tackar alla deltagare för besöket på D6-mötet under lördagen.
Vi hade turen att få strålande sol, vilket ramade in dagen perfekt. På programmet stod flera loppissäljare, två motorstarter (en tändkula och en dieselmaskin), ett el-föredrag och ett givande distriktsmöte med Wille. Det blev en rykande åtgång på bullar och korv – dock inte Bullens korv – och likaså på lotterna, och skickar ett tack även till Preem, Autoexperten, Limmared Radio och Bussbolaget som sponsrade oss.
Det var otroligt trevligt att ni alla kom och bidrog till den fina stämningen. Ett hjärtligt tack till er alla och varmt välkomna tillbaka!
SK6IF:s medlemmar genom Anders, SM6OPW
Misstänker du bedrägeri? Spara bilden och kontrollera den med Google Lens. Om samma bild förekommer på många andra annonssidor kan annonsen vara falsk.